Akademia „WAP” oferuje wszystkim zainteresowanym  możliwość nauki gry na ukulele latem tego roku. Nasz kolejny letni obóz ukulele powraca w nieco rozszerzonej konwencji. Ze względu na ogromne zainteresowanie stworzyliśmy letnią wioskę, w której obóz ukulele potrwa całe wakacje, a docelowo będziemy działać przez cały rok.

 

Obóz Wap Ukulele Camps – najszybszy sposób nauki gry na ukulele

 

Program obozu ukulele jest przeznaczony dla osób dorosłych (lub młodzieży, która poza zajęciami pozostaje pod opieką rodziców lub opiekunów) rozpoczynających naukę gry na ukulele lub gitarze. Miejsca mogą być również oferowane dzieciom i prowadzone w osobnych grupach wiekowych, w zależności od ogólnej ilości gości. Obozy będą prowadzone przez wykwalifikowanych zawodowych nauczycieli, którzy szczególny nacisk położą jak zwykle na intensywną naukę chwytów, bić i szybkiego grania konkretnych utworów, które pozwolą Wam złapać ogromną dawkę motywacji do dalszej nauki i zgłębiania niesamowitej przygody jaką jest płynna gra na ukulele.

 „Jestem podekscytowany, że mogę znów współpracować z uczniami i innymi świetnymi instruktorami – mówi Krzysztof Mrozowski – dyrektor merytoryczny tegorocznego „WAP Ukulele Camps” Wiem, że będzie to świetna zabawa, a także możliwość włączenia do zajęć naszych klientów korporacyjnych, którzy na co dzień korzystają z kursów o całkowicie innej tematyce.

kurs nauki gry na ukulele - ubóz nad morzem

W tym roku nasz obóz ukulele został poszerzony o kilka dodatkowych lokalizacji – musieliśmy jakoś pomieścić wszystkich chętnych. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu postanowiliśmy zaproponować trochę morskiego klimatu i stworzyć obóz w Darłówku na jednym z najładniejszych campingów położonym w cichej, spokojnej lokalizacji, która sprzyja dobremu wypoczynkowi i ładowaniu akumulatorów. Nie jest to miejsce przypadkowe – znamy je od lat i wiemy, że posiada wszystko co jest potrzebne na dobre szkolenie – piękny teren, dobra infrastruktura i bardzo sympatyczny właściciel. Doskonałym dopełnieniem jest również zagroda z uroczym stadkiem zwierząt – kóz owiec i kucyków.

Co oferuje nasz obóz ukulele:

  • kilka godzin nauki dziennie – ilość zajęć i tematykę możesz dopasować do swoich potrzeb
  • materiały edukacyjne – tabele chwytów, śpiewniki, artykuły
  • możliwość wypożyczenia ukulele lub zakupu po cenach hurtowych
  • zakwaterowanie na polu namiotowym lub w domkach campingowych

 

Cena kursu 7 dni

Zakwaterowanie w namiocie:

800 zł/ os

Zakwaterowanie w domu 2-4 os:

1020 zł/ os