Tworzenie tortów to doskonałe hobby, które z pewnością doceni Twoja cała rodzina. Nauka robienia tortów może też okazać się świetną inwestycją i początkiem wyjątkowej kariery oraz nowej zawodowej drogi. Skorzystaj z unikalnych kursów robienia tortów – dostępne również w Piasecznie.

Wygodny sposób na nauczenie się  robienia tortów

Dołącz do ponad 120 osób, które poprawiły swoje umiejętności dziki kursowi robienia tortów, który prowadzi Alicja. Ucz się  we własnym tempie. Czy zbliża się uroczystość? Może urodziny lub chrzciny? Teraz nadszedł czas, aby rozwinąć te wszystkie ważne umiejętności przygotowywania pysznych tortów tradycyjnych i pokazać je światu. Ten kurs pomoże ci zrobić to bardzo szybko. W końcu wszyscy uwielbiają ciasto, więc zapisz się teraz na nasz kurs drugiego poziomu!

nauka robienia tortów piaseczno

Powody, dla których warto uczyć się na kursie robienia tortów.

Szeroka publiczność Ten kurs zainspiruje każdego, kto interesuje się pieczeniem, dla tych, którzy nic nie wiedzą o robieniu ciast i chcą się uczyć. Nigdy nie wiesz, że możesz kogoś zaskoczyć, a może pojawić się na kolejnym popularnym konkursie?

Zabawa podczas nauki Ponieważ będziesz się uczyć o różnych rodzajach ciast. Zrobienie więcej oznacza jedzenie więcej! Byłoby nieuprzejmym pozwolić im iść na marne. Pomoże to również w praktyce wykorzystać to, czego się nauczyłeś. Ulepszenia mogą być również dokonywane przez rodzinę i przyjaciół. To znaczy, jeśli mimo to chcesz się dzielić! Ciekawy Czy zastanawiałeś się kiedyś, czemu torty weselne wyglądają tak niesamowicie? Jak udało im się udekorować je kwiatami i płatkami? Cóż, będziesz miał wgląd w rzemiosło cukiernicze i sztukę dekorowania. Nauczysz się wszystkich różnych technik i wiedzy, aby stworzyć własne projekty, jednak są one szalone.

Zaufana niezależna akredytacja

Wszystkie nasze kursy są niezależnie akredytowane od uznanych organizacji o ustalonych kwalifikacjach. Łatwiej jest dostać pracę, gdy masz uznaną kwalifikację pracodawcy. Ucz się w domu, we własnym tempie Jeśli masz trudności ze znalezieniem czasu na naukę każdego dnia w tradycyjnej formie. Kurs nauki w domu jest idealnym rozwiązaniem. Ponad 100 osób uczyło się u nas w domu i cieszyło się pełnym wsparciem ze strony nauczyciela. Będziesz uczyć się, kiedy chcesz, w swoim własnym tempie. Nie ma ściśle określonych terminów (będziesz mieć maksymalnie rok, a większość naszych kursów wymaga 80 godzin nauki – to około 1 godzina i pół tygodnia). Możesz ukończyć kurs w ciągu 2 tygodni lub 12 miesięcy – to zależy od Ciebie. Wielokrotnie nagradzane wsparcie dla nauczycieli Nasze kursy mogą być studiowane w całości z domu, ale nadal możesz korzystać z pomocy na każdym kroku od swojego oddanego eksperta, który może się z Tobą skontaktować za pośrednictwem naszej wielokrotnie nagradzanej witryny lub podczas zajęć w realu.